VOLEJBAL SUŠICE

TJ SUŠICE

ODDÍL VOLEJBALU

HOME

TJ Sušice – TJ Sokol Bezděkov     2 : 3     ( 25:21, 18:25, 25:16, 15:25, 4:15 )

Muži zahájili letošní sezónu doma s velice silným soupeřem TJ Sokol Bezděkov. Hráli jsme v sestavě: Vladimír Plšek, Čestmír Kříž, Josef Kankrlík, Pavel Blažek, Čeny Kříž a František Kampoš.

První set byl velice vyrovnaný a opatrný. Až do stavu 17:17. Potom se našim hráčů povedlo několikrát za sebou prosadit na síti a soupeř znejistěl. Byl z toho vyhraný set 25:21. Ve druhém setu se karta obrátila. Do stavu 16:16 jsme se drželi, ale potom několik pokažených míčů a skvělé smeče soupeřů vedly k porážce 18:25. Třetí set byl opět v naší režii. Celý set jsme vedli a udržovali si bezpečné vedení. Vyhráli jsme 25:16. Ve čtvrtém setu se už přiostřovalo. Všichni už byli dostatečně rozehraní a bylo vidě opravdu pěkné výměny. Od razantních smečů až po obětavé zákroky v poli. V závěru byl soupeř lepší a zvítězil 25:15. V rozhodujícím pátém setu se našim hráčům nepovedl začátek. Rychle prohrávali o tři body a u soupeře se rozehrál ke skvělému výkonu Jan Mikuláš, kterého se nepodařilo ubránit. Až za stavu 0:12 se našim hráčům podařilo udělat první bod. Tím bylo o utkání rozhodnuto. Prohráli jsme 4:15. Přes porážku naši hráči předvedli parádní volejbal

TJ Sokol Klatovy B – TJ Sušice     3 : 2   ( 25:15, 25:22, 19:25, 15:25, 15:10 )

V neděli 19. 9. 2010 volejbalisté odjeli do Klatov, kde se střetli s družstvem TJ Sokol Klatovy B. Naši hráli v sestavě: Čestmír Kříž, Vladimír Plšek, Josef Kankrlík, Čeny Kříž a František Kampoš.

Před zápasem měli naši hráči veliké problémy se sestavou. Nikomu se nechce hrát. Odjíždělo se s tím, že to nebude velká sláva proti tak těžkému soupeřovi jako je klatovské B. První dva sety tomu nasvědčovaly. Soupeř se nemusel ani moc snažit. Stačilo mu hrát chytře v poli a to našim hráčům evidentně nevyhovovalo. Prohráli jsme 25:15 a 25:22. Ve třetím setu se ale začali dít věci. Soupeř polevil a naši hráči se rozehráli ke skvělému výkonu. Na smeči se dařilo Čenymu Křížovi a v poli najednou nebyla mezera. Vyhráli jsme další dva sety 25:19 a 25:15. V rozhodujícím pátém setu byla hra vyrovnaná až do stavu 10:10. Závěr setu ale patřil soupeřovi, který zvítězil 15:10. Přes porážku naši volejbalisté odjížděli s tím, že předvedli dobrý volejbal.

TJ Sušice   –   Teachers Klatovy     3 : 0   ( 25:20, 25:18, 25:22 )

V neděli 26. 9. 2010 naši volejbalisté přivítali houževnatého soupeře Teachers Klatovy. Naši muži hráli v sestavě: Čestmír Kříž, Josef Kankrlík, Jaroslav Sachr, Luděk Naglműller, Čeny Kříž a František Kampoš.

Začátek setu nebyl moc dobrý. Prohrávali jsme 8:3 a nevypadalo to moc dobře. Potom se chlapcům podařilo několik bloků, chytili se na smeči a vyrovnali na 11:11. Získali náskok pěti míčů, který si udržovali do konce setu. Vyhráli 25:20. Ve druhém setu se nám dařilo hned od začátku. Dobrý blok a razantní smeče nesly svoje ovoce. Pochvalu si zaslouží mladíci Luděk Naglműller a Čeny Kříž, kteří byli neomylní. Když k tomu na servisu, v závěru setu, přidal Jaroslav Sachr tříbodovou šňůru nemohlo to skončit jinak než našim vítězstvím 25:18. Ve třetím setu si soupeř vytvořil dvojbodový náskok, který si neustále udržoval. Hra byla velmi vyrovnaná a bylo vidět hodně zajímavých výměn. V závěru setu se našim hráčům zpřesněnou hrou podařilo vyrovnat na 22:22 a set ukončil posledním míčem Josef Kankrlík. Vyhráli jsme 25:22. Po dvou smolných pětisetových porážkách naši muži oslavovali první, ale přesvědčivé vítězství.